Szarvas napok

Vetélkedők résztvevői, díjazottjai és zsűrije - 2009

A középiskolások beszédművészeti versenye

  • Résztvevők:
    1. Kósa Maja
    (Svetozar Marković Gimnázium – Szabadka)
    felkészítő tanár: Vikor Györgyi
    2. Berta Csongor
    (Svetozar Marković Gimnázium – Szabadka)
    felkészítő tanár: Vikor Györgyi
    3. Bata Tímea
    (Közgazdasági Középiskola – Zenta)
    felkészítő tanár: Mészáros Márta
    4. Gavódi Barbara
    (Közgazdasági Középiskola – Zenta)
    felkészítő tanár: Mészáros Márta
    5. Varga Valentin
    (Vegyészeti és Élelmiszeripari Középiskola – Csóka)
    felkészítő tanár: Erdélyi Ilona
    6. Fátyol Valentina
    (Vegyészeti és Élelmiszeripari Középiskola – Csóka)
    felkészítő tanár: Erdélyi Ilona
    7. Fátyol Valentina
    (Vegyészeti és Élelmiszeripari Középiskola – Csóka)
    felkészítő tanár: Erdélyi Ilona
    8. Petrovski Ilona
    (Vegyészeti és Élelmiszeripari Középiskola – Csóka)
    felkészítő tanár: Csónity Gizella
    9. Nagy Tímea
    (Politechnikai Középiskola – Szabadka)
    felkészítő tanár: Cvijin Kálmán Zita
    10. Turuc Roxana
    (Politechnikai Középiskola – Szabadka)
    felkészítő tanár: Petrik Emese
    11. Bodgyorski Adrianna
    (Mezőgazdasági és Műszaki Iskolaközpont – Magyarkanizsa)
    felkészítő tanár: Bata Rózsa
    12. Balogh Emőke
    (Svetozar Marković Gimnázium – Újvidék)
    felkészítő tanár: Kovács Smit Edit
    13. Sarok Emma
    (Svetozar Marković Gimnázium – Újvidék)
    felkészítő tanár: Kovács Smit Edit
    14. Ágoston Tamás
    (Gimnázium – Törökkanizsa)
    felkészítő tanár: Harmath Hajnalka
    15. Szögi Ariel
    (Gimnázium – Törökkanizsa)
    felkészítő tanár: Harmath Hajnalka
    16. Ozsvár Andrea
    (Bosa Miličević Közg. Középiskola)
    felkészítő tanár: Pintér Molnár Edit
    17. Risztity Anita
    (Bosa Miličević Közg. Középiskola)
    felkészítő tanár: Pintér Molnár Edit
    18. Budánovity Szintia
    (Bosa Miličević Közg. Középiskola – Szabadka)
    felkészítő tanár: Pintér Molnár Edit
    19. Gyarmati Judit
    (Gimnázium – Zenta)
    felkészítő tanár: Nagy Abonyi Árpád
    20. Gulyás Márta
    (Gimnázium – Zenta)
    felkészítő tanár: Nagy Abonyi Árpád
    21. Ejzler Elvira
    (Kosztolányi Dezső Nyelvi Gimnázium – Szabadka)
    felkészítő tanár: Tóth Ágota
    22. Magosi Loránd
    (Kosztolányi Dezső Nyelvi Gimnázium – Szabadka)
    felkészítő tanár: Tóth Ágota
    23. Bartis Ágota
    (Sövér Elek Szakközépiskola – Románia)
    felkészítő tanár: Lőrincz Erzsébet
    24. Borsos Szilvia
    (Sövér Elek Szakközépiskola – Románia)
    felkészítő tanár: Lőrincz Erzsébet
    25. Baricz Csenge
    (Sövér Elek Szakközépiskola – Románia)
    felkészítő tanár: Lőrincz Erzsébet
    26. Szeles Anita
    (Szabadkai Zeneiskola – Szabadka)
    felkészítő tanár: Varga Attila
    27. Tamás Krisztina
    (Egészségügyi Középiskola – Szabadka)
    felkészítő tanár: Varga Attila
    28. Dudás Szilvia
    (Egészségügyi Középiskola – Szabadka)
    felkészítő tanár: Tóth Irén
    29. Csőke Dóra
    (Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium – Zenta)
    felkészítő tanár: Radócki Dukai Virág
    30. Tóth Sándor
    (Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium – Zenta)
    felkészítő tanár: Dr. Katona Edit

    A zsűri tagjai:
    - Dr. Molnár Csikós László
    egyetemi tanár
    - Mgr. Hajnal Jenő
    VMMI igazgatója
    - Vince Erzsébet
    nyugalmazott magyartanár
    - Krnács Erika
    előadóművész

    A verseny díjazottjai:
    1. helyezett: Tóth Sándor
    felkészítő tanár: dr. Katona Edit
    2. helyezett: Kósa Maja
    felkészítő tanár: Vikor Györgyi
    3. helyezett: Ejzler Evila
    felkészítő tanár: Tóth Ágota


    Különdíjak:
    Varga Valentin
    (Vegyészeti-élelmiszeripari Középiskola, Csóka)
    Felkészítő tanár: Erdélyi Ilona
    A Szarvas Gábor Nyelvművelő Egyesület különdíja
    Dudás Szilvia
    (Egészségügyi Középiskola, Szabadka)
    Felkészítő tanár: Tóth Irén
    A Szarvas Gábor különdíja

Játékos nyelvi vetélkedő - 7. osztályosok

Játékos nyelvi vetélkedő - 4. osztályosok

A vetélkedők résztvevői és díjazottjai



Copyright, 2014 Szarvas Gábor Nyelvművelő Egyesület | Felszabadulás tér 3/A. | A weblapot a Codica d.o.o. készítette.