Szarvas napok

Vetélkedők résztvevői, díjazottjai és zsűrije - 2015

A középiskolások beszédművészeti versenye

  • A középiskolások beszédversenyének győztesei

    A zsűri tagjai:
    - dr. Molnár Csikós László – az újvidéki Bölcsészettudományi Kar tanára
    - Verebes Krnács Erika – előadóművész
    - Raffai Telečki Ágnes – a VMMSZ ügyvezetője

    1. díj – Apró Alekszandra – vándorserleg és a SzGNyN könyvcsomagja
    Iskola: Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium, Zenta
    Felkészítő tanár: Katona Edit

    2. díj – Dimitrov Nikoleta - SzGNyN könyvcsomagja
    Iskola: Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium, Szabadka

    Felkészítő tanár: Tóth Ágota

    3. díj – Losonc Lia - SzGNyN könyvcsomagja
    Iskola: Gimnázium, Zenta

    Felkészítő tanár: Nagy Abonyi Árpád

    Különdíjak:
    4. Szabó Regina - SzGNyE különdíja
    Iskola: Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium, Szabadka
    Felkészítő tanár: Tóth Ágota
    5. Bencsik Blanka - a Szarvas Gábor Könyvtár különdíja
    Iskola: Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium, Zenta
    Felkészítő tanár: Katona Edit

    6. Ábrahám Izsák - Széchenyi István Stratégiakutató Társaság különdíja
    Iskola: Bosa Milićević Közgazdasági Középiskola, Szabadka

    Felkészítő tanár: Pintér Molnár Edit


    7. Király Florentina - dicséretben részesül

    Iskola: Bosa Milićević Közgazdasági Középiskola, Szabadka

    Felkészítő tanár: Pintér Molnár Edit


    8. Kormányos Sára – dicséretben részesül

    Iskola: Egészségügyi Középiskola, Zenta

    Felkészítő tanár: Bíró Albert Erzsébet


    A középiskolások beszédversenyének résztvevői

    1. Šelemba Aleksandra Ivan Sarić Műszaki Iskola, Szabadka (t: Szabó Cibolya Teréz)
    2. Bencsik Blanka Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium, Zenta (t: Katona Edit)
    3. Apró Alekszandra Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium, Zenta (t: Katona Edit)
    4. Nagy András Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Ált.
    Iskola, Szeged (t: Gergelyné Bodó Mária)
    5. Udvar Barbara Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Ált.
    Iskola, Szeged (t: Gergelyné Bodó Mária)
    6. Kormányos Sára Egészségügyi Középiskola, Zenta (t: Bíró Albert Erzsébet)
    7. Horváth Aliz Egészségügyi Középiskola, Zenta (t: Bíró Albert Erzsébet)
    8. Dimitrov Nikoleta Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Nyelvi Gimnázium,
    Szabadka (t: Tóth Ágota)
    9. Szabó Regina Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Nyelvi Gimnázium,
    Szabadka (t: Tóth Ágota)
    10. Beretka Izabella Gimnázium, Törökkanizsa (t: Harmath Hajnalka)
    11. Csanádi Evelin Gimnázium, Törökkanizsa (t: Harmath Hajnalka)
    12. Losonc Lia Gimnázium, Zenta (t: Nagy Abonyi Árpád)
    13. Horvát Melinda Gimnázium, Zenta (t: Juhász Aranka)
    14. Márki Rebeka Egészségügyi Középiskola, Szabadka (t: Varga Attila)
    15. Kucsera Noémi Zeneiskola, Szabadka (t: Varga Attila)
    16. Pásztor Zsófia Zeneiskola, Szabadka (t: Varga Attila)
    17. Gója Henrietta Közgazdasági és Kereskedelmi Iskola, Zenta(t:Burány Hajnalka
    18. Gulyás Réka Műszaki Iskola, Ada (t: Péter Krisztina)
    19. Király Florentina Bosa Milićević Közgazdasági Középiskola, Szabadka (t: Pintér
    Molnár Edit)
    20. Ábrahám Izsák Bosa Milićević Közgazdasági Középiskola, Szabadka (t: Pintér
    Molnár Edit)



Játékos nyelvi vetélkedő - 7. osztályosok

  • Az általános iskolák 7. osztályos tanulói számára szervezett játékos nyelvi vetélkedő győztesei

    A zsűri tagjai: 1. Péter Krisztina, magyartanár
    2. Lakatos Éva, magyartanár
    3. Pál Zsófia, könyvtáros
    Játékvezető: Szűcs Budai Engelbert, magyar nyelv és irodalom szakos tanár
    Műsorvezető: Nagybali Tamara, könyvtáros

    1. díj – Tóth Zsuzsanna - könyvcsomag
    Iskola: Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskola, Szabadka
    Felkészítő tanár: Smit Surányi Mária

    2. díj – Szorcsik Ivett - könyvcsomag
    Iskola: Thurzó Lajos Általános Iskola, Zenta
    Felkészítő tanár: Pék Domonkos Ibolya

    3. díj – Dognár Brigitta - könyvcsomag
    Iskola: Csáki Lajos Általános Iskola, Bácstopolya
    Felkészítő tanár: Nagy Majlát Ágota

    Különdíjak:

    Valtner Hunor – SzGNyE különdíja
    Iskola: Csáki Lajos Általános Iskola, Bácstopolya
    Felkészítő tanár: Nagy Majlát Ágota
    Spasić Rebeka – Szarvas Gábor Könyvtár különdíja
    Iskola: Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskola, Szabadka
    Felkészítő tanár: Smit Surányi Mária

    Dicséretben részesültek:

    Bognár Emese
    Iskola: Miroslav Antić Általános Iskola, Palics
    Felkészítő tanár: Kuktin Erzsébet

    Úri Orsolya
    Iskola: Kókai Imre Általános Iskola, Temerin
    Felkészítő tanár: Gergely Gizella

    Bartok Beatrix
    Iskola: Petar Kočić Általános Iskola, Temerin
    Felkészítő tanár: Nemes Ildikó

    Fekete Léna
    Iskola: Petar Kočić Általános Iskola, Temerin
    Felkészítő tanár: Nemes Ildikó

    Kovács Virág
    Iskola: Cseh Károly Általános Iskola I. sz. ép., Ada
    Felkészítő tanár: Máriás Valéria


    Gordos Máté
    Iskola: Cseh Károly Általános Iskola II. sz. ép., Ada
    Felkészítő tanár: Raffai Klára

    Lehócki Lívia
    Iskola: Cseh Károly Általános Iskola II. sz. ép., Ada
    Felkészítő tanár: Raffai Klára

    Somlói Kinga
    Iskola: Kalász Suli Általános Iskola, Budakalász
    Felkészítő tanár: Szabó Anikó, Völgyes József

    Madarász Kinga
    Iskola: Novak Radonić Általános Iskola, Mohol
    Felkészítő tanár: Koós Margit

    Fodor Kinga
    Iskola: Thurzó Lajos Általános Iskola, Zenta
    Felkészítő tanár: Pék Domonkos Ibolya



    Jelentkezők a 7. osztályosok játékos nyelvi vetélkedőjére

    1. Nagy Kamilla Csokonai Vitéz Mihály Ált. Iskola, Felsőhegy (t: Molnár Szilvia)
    2. Gulyás Csenge Csokonai Vitéz Mihály Ált. Iskola, Felsőhegy (t: Molnár Szilvia)
    3. Gubi Adrián Szervó Mihály Ált. Iskola, Padé (t: Nacsa Xénia)
    4. Valtner Hunor Csáki Lajos Ált. Iskola, Bácstopolya (t: Nagy Majlát Ágota)
    5. Dognár Brigitta Csáki Lajos Ált. Iskola, Bácstopolya (t: Nagy Majlát Ágota)
    6. B. Varga Boglárka Miroslav Antić Ált. Iskola, Palics (t: Arnold Ildikó)
    7. Bognár Emese Miroslav Antić Ált. Iskola, Palics (t: Kuktin Erzsébet)
    8. Úri Orsolya Kókai Imre Ált. Iskola, Temerin (t: Gergely Gizella)
    9. Bartok Beatrix Petar Kočić Ált. Iskola, Temerin (t: Nemes Ildikó)
    10. Fekete Léna Petar Kočić Ált. Iskola, Temerin (t: Nemes Ildikó)
    11. Spasić Rebeka Jovan Jovanocić Zmaj Ált. Iskola, Szabadka (t: Smit Surányi Mária)
    12. Tóth Zsuzsanna Jovan Jovanocić Zmaj Ált. Iskola, Szabadka (t: Smit Surányi Mária)
    13. Kovács Virág Cseh Károly Ált. Iskola, I.sz.ép., Ada (t: Máriás Valéria)
    14. Véber Amarilla Cseh Károly Ált. Iskola, I.sz.ép., Ada (t: Máriás Valéria)
    15. Búcsú Áron Cseh Károly Ált. Iskola, I.sz.ép., Ada (t: Máriás Valéria)
    16. Apró Zsanett Cseh Károly Ált. Iskola, I.sz.ép., Ada (t: Máriás Valéria)
    17. Gordos Máté Cseh Károly Ált. Iskola, II.sz.ép., Ada (t: Raffai Klára)
    18. Lehócki Lúcia Cseh Károly Ált. Iskola, II.sz.ép., Ada (t: Raffai Klára)
    19. Machó Bíborka Kalász Suli Ált. Iskola, Budakalász (t: Szabó Anikó)
    20. Somlói Kinga Kalász Suli Ált. Iskola, Budakalász (ig: Völgyes József)
    21. Lakatos Kinga Nikola Tesla Ált. Iskola, Újvidék (t: Bollók Edit)
    22. Németh Andrea Nikola Tesla Ált. Iskola, Újvidék (t: Bollók Edit)
    23. Bozsóki Nina Sever Đurkić Ált. Iskola, Óbecse (t: Zapletán Erika)
    24. Beretka Karina Sever Đurkić Ált. Iskola, Óbecse (t: Zapletán Erika)
    25. Újházi Réka November 11. Ált. Iskola, Zenta (t: Szabó Urbán Ibolya)
    26. Gyorgyevics Gabriella November 11. Ált. Iskola, Zenta (t: Szabó Urbán Ibolya)
    27. Sass György Novak Radonić Ált. Iskola, Mohol (t: Koós Margit)
    28. Kiss Anikó Novak Radonić Ált. Iskola, Mohol (t: Koós Margit)
    29. Madarász Kinga Novak Radonić Ált. Iskola, Mohol (t: Koós Margit)
    30. Tóth Amóla Október 18. Ált. Iskola, Zentagunaras (t: Üveges Gizella)
    31. Boros Ákos Október 18. Ált. Iskola, Zentagunaras (t: Üveges Gizella)
    32. Varnyú Sára Petőfi Sándor Ált. Iskola, Óbecse (t: Kuszli Angéla)
    33. Angeli Nikolett Petőfi Sándor Ált. Iskola, Óbecse (t: Kuszli Angéla)
    34. Fodor Kinga Thurzó Lajos Ált. Iskola, Zenta (t: Pék Domonkos Ibolya)
    35. Szorcsik Ivett Thurzó Lajos Ált. Iskola, Zenta (t: Pék Domonkos Ibolya)





Játékos nyelvi vetélkedő - 4. osztályosok

  • A 4. osztályosok játékos nyelvi vetélkedőjének díjazottjai

    A zsűri tagjai:
    - Bollók Edit, magyartanár
    - Nagy Majlát Ágota, magyartanár
    - Adankó Marianna, magyartanár
    Játékvezető: dr. Molnár Csikós László egyetemi tanár

    1. díj – Virág Borbála - könyvcsomag
    Iskola: Ada, Cseh Károly Általános Iskola
    Osztálytanító: Barna Helga

    2. díj – Bognár Tamás - könyvcsomag
    Iskola: Mohol, Novak Radonić Általános Iskola
    Osztálytanító: Rúzsa Viktória

    3. díj – Nagy Evelin - könyvcsomag
    Iskola: Ada, Cseh Károly Általános Iskola
    Osztálytanító: Kalmár Valéria

    Dicséretben részesül:

    Uller Botond – könyvcsomag
    Iskola: Ada, Cseh Károly Általános Iskola
    Osztálytanító: Fejel Tóth Stefánia

    Pálfi Jázmin – könyvcsomag
    Iskola: Ada, Cseh Károly Általános Iskola
    Osztálytanító: Kalmár Valéria

    A 4. osztályosok játékos nyelvi vetélkedőjének résztvevői

    1. Dudás Noémi Ada, 4.b osztály Osztálytanító: Fejel Tóth Stefánia
    2. Volford Éva Ada, 4.b osztály Osztálytanító: Fejel Tóth Stefánia
    3. Huszár Kata Ada, 4.b osztály Osztálytanító: Fejel Tóth Stefánia
    4. Uller Botond Ada, 4.b osztály Osztálytanító: Fejel Tóth Stefánia
    5. Berec Edvárd Ada, 4.c osztály Osztálytanító: Barna Helga
    6. Kéki Anna Ada, 4.c osztály Osztálytanító: Barna Helga
    7. Virág Borbála Ada, 4.c osztály Osztálytanító: Barna Helga
    8. Vacsik Helga Ada, 4.c osztály Osztálytanító: Barna Helga
    9. Cvitkó Anna Ada, 4.e osztály Osztálytanító: Kalmár Valéria
    10. Holló Debóra Ada, 4.e osztály Osztálytanító: Kalmár Valéria
    11. Pálfi Jázmin Ada, 4.e osztály Osztálytanító: Kalmár Valéria
    12. Nagy Evelin Ada, 4.e osztály Osztálytanító: Kalmár Valéria
    13. Kocsis Kinga Ada, 4.u osztály Osztálytanító: Basity Anasztázia
    14. Patócs Fábián Ada, 4.u osztály Osztálytanító: Basity Anasztázia
    15. Bognár Tamás Mohol, 4. osztály Osztálytanító: Rúzsa Viktória
    16. Faragó Orsolya Mohol, 4. osztály Osztálytanító: Rúzsa Viktória
    17. Boja Beatrix Mohol, 4. osztály Osztálytanító: Rúzsa Viktória

A vetélkedők résztvevői és díjazottjai



Copyright, 2014 Szarvas Gábor Nyelvművelő Egyesület | Felszabadulás tér 3/A. | A weblapot a Codica d.o.o. készítette.