Szarvas napok

Vetélkedők résztvevői, díjazottjai és zsűrije - 2010

A középiskolások beszédművészeti versenye


  • A középiskolások beszédversenyének résztvevői
    1. Szalai Andrea
    (Svetozar Marković Gimnázium, Szabadka )
    felkészítő tanár: Vikor Györgyi
    2. Szarka Zsófia
    (Svetozar Marković Gimnázium, Szabadka)
    felkészítő tanár: Hajdú Ágnes
    3. Tóth Sándor
    (Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta)
    felkészítő tanár: Katona Edit
    4. Gazsó Beáta
    (Egészségügyi Középiskola, Zenta )
    felkészítő tanár: Recskó Mihók Hilda
    5. Frankó Boglárka
    (Műszaki Iskola, Ada )
    felkészítő tanár: Deissinger Ákos
    6. Magyar Natália
    (Mezőgazdasági Középiskola, Futak )
    felkészítő tanár: Grajlah Emma
    7. Vajda Attila
    (Mezőgazdasági Középiskola, Futak )
    8. Katona Gábor
    (Gimnázium, Zenta )
    felkészítő tanár: Mészáros Krisztina
    9. Maletaški Krisztina
    (Gimnázium, Zenta )
    felkészítő tanár: Juhász Aranka
    10. Salamon Ernő
    (Gimnázium , Gyergyóalfalu )
    felkészítő tanár: Lőrincz Erzsébet
    11. Borsos Szilvia
    (Sövér Elek Szakközépiskola, Gyergyóalfalu )
    felkészítő tanár: Lőrincz Erzsébet
    12. Perpauer Zsuzsanna
    (Közgazdasági Középiskola, Zenta )
    felkészítő tanár: Mészáros Márta
    13. Bata Tímea
    (Közgazdasági Középiskola, Zenta )
    felkészítő tanár: Mészáros Márta
    14. Apró Virginia
    (Kosztolányi Dezső Nyelvi Gimnázium, Szabadka )
    felkészítő tanár: Tóth Ágota
    15. Berec Sára
    (Kosztolányi Dezső Nyelvi Gimnázium, Szabadka )
    felkészítő tanár: Tóth Ágota
    16. Zsiga Larissza
    (Zeneiskola, Szabadka )
    felkészítő tanár: Varga Attila
    17. Tamás Krisztina
    (Egészségügyi Középiskola, Szabadka )
    felkészítő tanár: Varga Attila
    18. Budánovity Szintia
    (Bosa Miličević Közgazdasági Középiskola, Szabadka )
    felkészítő tanár: Pintér Molnár Edit
    19. Bodó Sarolta
    (Bosa Miličević Közgazdasági Középiskola, Szabadka )
    felkészítő tanár: Pintér Molnár Edit
    20. Apci Sára
    (Beszédes József Mezőgazdasági és Műszaki Iskolaközpont, Magyarkanizsa)
    felkészítő tanár: Bata Rózsa

Játékos nyelvi vetélkedő - 7. osztályosok

Játékos nyelvi vetélkedő - 4. osztályosok

  • Résztvevők:
    1. Király Emese
    (Cseh Károly Ált. Iskola I. sz. ép., Ada)
    felkészítő tanár: Lakatos Boja Márta
    2. Bartus Valentina
    (Cseh Károly Ált. Iskola I. sz. ép., Ada)
    felkészítő tanár: Lakatos Boja Márta
    3. Tóth Orsolya
    (Cseh Károly Ált. Iskola I. sz. ép., Ada)
    felkészítő tanár: Lakatos Boja Márta
    4. Volford Viktor
    (Cseh Károly Ált. Iskola I. sz. ép., Ada)
    felkészítő tanár: Koós Holló Timea
    5. Szollár Bianka
    (Cseh Károly Ált. Iskola I. sz. ép., Ada)
    felkészítő tanár: Koós Holló Timea
    6. Almádi Ágnes
    (Cseh Károly Ált. Iskola I. sz. ép., Ada)
    felkészítő tanár: Koós Holló Timea
    7. Pámer Rebeka
    (Cseh Károly Ált. Iskola II. sz. ép., Ada)
    felkészítő tanár: Bajúsz Zsuzsanna
    8. Rusák Réka
    (Cseh Károly Ált. Iskola II. sz. ép., Ada)
    felkészítő tanár: Bajúsz Zsuzsanna
    9. Juhász Szabina
    (Cseh Károly Ált. Iskola II. sz. ép., Ada)
    felkészítő tanár: Bajúsz Zsuzsanna
    10. Sándor Lilla
    (Cseh Károly Ált. Iskola, Törökfalu)
    felkészítő tanár: Göblös Péter
    11. Tót Melissza
    (Cseh Károly Ált. Iskola, Törökfalu)
    felkészítő tanár: Göblös Péter
    12. Balla Vivien
    (Cseh Károly Ált. Iskola, Törökfalu)
    felkészítő tanár: Göblös Péter
    13. Berec Boglárka
    (Novak Radonić Ált. Iskola, Mohol)
    felkészítő tanár: Tóth Piroska
    14. Bartuc Éva
    (Novak Radonić Ált. Iskola, Mohol )
    felkészítő tanár: Tóth Piroska
    15. Berec Blanka
    (Novak Radonić Ált. Iskola, Mohol)
    felkészítő tanár: Tóth Piroska
    16. Mihályi Csenge
    (Novak Radonić Ált. Iskola, Mohol)
    felkészítő tanár: Tóth Piroska







A vetélkedők résztvevői és díjazottjai



Copyright, 2014 Szarvas Gábor Nyelvművelő Egyesület | Felszabadulás tér 3/A. | A weblapot a Codica d.o.o. készítette.