Szarvas napok

Vetélkedők résztvevői, díjazottjai és zsűrije - 2011

A középiskolások beszédművészeti versenye

  • Résztvevők:
    1. Szombati Dorottya
    (Szabadka, Kosztolányi Dezső Nyelvi Gimnázium )
    felkészítő tanár: Tóth Ágota
    2. Kovács Tamás
    (Szabadka, Kosztolányi Dezső Nyelvi Gimnázium )
    felkészítő tanár: Tóth Ágota
    3. Szöllősi Imre
    (Zenta, Közgazdasági és Kereskedelmi Iskola )
    felkészítő tanár: Mészáros Márta
    4. Péter Laura
    (Temerin, Lukijan Mušicki Középiskola )
    felkészítő tanár: Kantár Faragó Szilvia
    6. Ficze Árpád
    ( Szabadka, Egészségügyi Középiskola )
    felkészítő tanár: Varga Attila
    7. Hovanyec Judit
    (Szabadka, Egészségügyi Középiskola )
    felkészítő tanár: Varga Attila
    8. Bencsik Richárd
    (Szabadka, Ivan Šarić Műszaki Iskola )
    felkészítő tanár: Szabó Cibolya Teréz
    9. Nagy Margaréta
    (Szabadka, Ivan Šarić Műszaki Iskola )
    felkészítő tanár: Szabó Cibolya Teréz
    10. Katona Gábor
    (Zenta, Gimnázium )
    felkészítő tanár: Mészáros Krisztina
    11. Gulyás Márta
    (Zenta, Gimnázium ()
    felkészítő tanár: Nagy Abonyi Árpád
    12. Gyuráki László
    (Újvidék, Svetozar Marković Gimnázium)
    felkészítő tanár: Kovács Smit Edit
    13. Francia Krisztina
    (Újvidék, Svetozar Marković Gimnázium )
    felkészítő tanár: Kovács Smit Edit
    14. Papdi Enikő
    (Magyarkanizsa, Beszédes József Mezőgazdasági és Műszaki Iskolaközpont )
    felkészítő tanár: Szvincsák Sarolta
    15. Szabó Szanella
    (Magyarkanizsa, Beszédes József Mezőgazdasági és Műszaki Iskolaközpont )
    felkészítő tanár: Szvincsák Sarolta
    16. Bodó Sarolta
    (Szabadka, Bosa Milićević Közgazdasági Középiskola )
    felkészítő tanár: Pintér Molnár Edit)
    17. Budánovity Szintia
    (Szabadka, Bosa Milićević Közgazdasági Középiskola )
    felkészítő tanár: Pintér Molnár Edit
    18. Lengyel Klementina
    (Szabadka, Zeneiskola )
    felkészítő tanár: Varga Attila
    19. Brindza Beatrix
    (Szabadka, Zeneiskola )
    felkészítő tanár: Varga Attila
    20. Horvát Ákos
    (Zenta, Egészségügyi Középiskola )
    felkészítő tanár: Bíró Albert Erzsébet
    21. Almási Szintia
    (Zenta, Egészségügyi Középiskola )
    felkészítő tanár: Bíró Albert Erzsébet
    22. Szemerédi Kornél
    (Csóka, Vegyészeti és Élelmiszeripari Középiskola )
    felkészítő tanár: Erdélyi Ilona
    23. Varga Valentin
    (Csóka, Vegyészeti és Élelmiszeripari Középiskola )
    felkészítő tanár: Erdélyi Ilona
    24. Bartuc Bettina
    (Ada, Műszaki Iskola )
    felkészítő tanár: Csincsik Rózsa
    25. Túrú Gyöngyi
    (Ada, Műszaki Iskola )
    felkészítő tanár: Csincsik Rózsa
    26. Sebők Kornélia
    ( Ada, Vadvirág Hagyományápoló Kör )
    felkészítő tanár: Csincsik Rózsa
    28. Csuvik Viktor
    (Zenta, Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium )
    felkészítő tanár: Radócki Dukai Virág
    29. Mátéffy Orsolya
    (Zenta, Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium )
    felkészítő tanár: Katona Edit

    A zsűri tagjai:
    - dr. Molnár Csikós László
    egyetemi tanár
    - Mgr. Hajnal Jenő
    a VMMI igazgatója
    - Raffai Ágnes
    színművész
    - Péter Krisztina
    magyartanár

    Díjazottak:
    1. helyezett: Varga Natália
    (Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium, Zenta)
    felkészítő tanár: Radócki Dukai Virág
    2. helyezett: Katona Gábor
    (Gimnázium, Zenta)
    felkészítő tanár: Mészáros Krisztina
    3. helyezett: Kovács Tamás
    (Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium, Szabadka)
    felkészítő tanár: Tóth Ágota

    Különdíjasok:
    - Szombati Dorottya
    (Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium)
    felkészítő tanár: Tóth Ágota
    a Szarvas Gábor Nyelvművelő Egyesület külön-díja
    - Varga Valentin
    (Vegyészeti és Élelmiszeripari Középiskola, Csóka) )
    felkészítő tanár: Erdélyi Ilona
    a Szarvas Gábor Könyvtár különdíja
    - Túrú Gyöngyi
    (Műszaki Iskola, Ada)
    felkészítő tanár: Csincsik Rózsa
    Dr. Hódi Sándor különdíja: Ki kicsoda lexikon

    Dícséretben részesült:
    Bencsik RIchárd
    (Ivam Šarić Műszaki Iskola, Szabadka)
    Felkészítő tanár: Szabó Cibolya Teréz

Játékos nyelvi vetélkedő - 7. osztályosok

  • Résztvevők:
    1. Šević Iván
    (Ada, Cseh Károly Átl. Iskola I. sz. épülete)
    felkészítő tanár: Máriás Valéria
    2. Tóth Teodóra
    (Ada, Cseh Károly Átl. Iskola I. sz. épülete)
    felkészítő tanár: Máriás Valéria
    3. Nagy Abonyi Luca
    (Zenta, Ált. Iskola November 11. Munkaegység)
    felkészítő tanár: Szabó Urbán Ibolya
    4. Fenyvesi Abigél
    (Zenta, Ált. Iskola November 11. Munkaegység)
    felkészítő tanár: Szabó Urbán Ibolya
    5. Mészáros Réka
    (Zenta, Emlékiskola)
    felkészítő tanár: Kormányos Katona Gyöngyi
    6. Nagy Abonyi Lúcia
    (Zenta, Emlékiskola)
    felkészítő tanár: Kormányos Katona Gyöngyi
    7. Toldi Teodóra
    (Felsőhegy, Csokonai V. M. Ált. Isk.)
    felkészítő tanár: Molnár Szilvia
    8. Mucsi Nikolett
    (Felsőhegy, Csokonai V. M. Ált. Isk.)
    felkészítő tanár: Molnár Szilvia
    9. Szabó Márta
    (Padé, Szervó Mihály Á. I.)
    felkészítő tanár: Nacsa Xénia
    10. Kovács Stefánia
    (Padé, Szervó Mihály Á. I.)
    felkészítő tanár: Nacsa Xénia
    11. Tuvić Blanka
    (Topolya, Csáki Lajos Á. I.)
    felkészítő tanár: Nagy Majlát Ágota
    12. Kovács Némedi Ines
    (Topolya, Csáki Lajos Á. I.)
    felkészítő tanár: Nagy Majlát Ágota
    13. Benedek Tünde
    (Mohol, Novak Radonić Á. I.)
    felkészítő tanár: Vámos Andrea
    14. Müller Noémi
    (Mohol, Novak Radonić Á. I.)
    felkészítő tanár: Vámos Andrea
    15. Tápai Ramónia
    (Újvidék, Petőfi Sándor Á. I.)
    felkészítő tanár: Rokvity Erzsébet
    16. Balog Dóra
    (Újvidék, Petőfi Sándor Á. I.)
    felkészítő tanár: Rokvity Erzsébet
    17. Endrődi Flóra Viktória
    (Akasztó, Általános Iskola)
    felkészítő tanár: Pál Jánosné
    18. Béleczki Ádám
    (Akasztó, Általános Iskola)
    felkészítő tanár: Pál Jánosné
    19. Recsó Éva
    (Péterréve, Samu Mihály Á. I.)
    felkészítő tanár: Balassa Boglárka
    20. Vermes Réka
    (Péterréve, Samu Mihály Á. I.)
    felkészítő tanár: Balassa Boglárka
    21. Horvát Lenke
    (Óbecse, Sever Đukić Á. I.)
    felkészítő tanár: Zapletán Erika
    22. Kovács Franciska
    (Óbecse, Sever Đukić Á. I.)
    felkészítő tanár: Zapletán Erika
    23. Molnár Kinga
    (Óbecse, Sever Đukić Á. I.)
    felkészítő tanár: Zapletán Erika
    24. Fehér Nikolette
    (Óbecse, Sever Đukić Á. I.)
    felkészítő tanár: Szűcs Budai Engelbert
    25. Kiss Gergely
    (Tiszakálmánfalva, Ivo Andrić Á. I.)
    felkészítő tanár: Répási Zsuzsanna
    26. Cseh Kinga
    (Szabadka, Majsai Úti Á. I.)
    felkészítő tanár: Nagy Éva
    27. Farkas Anett
    (Szabadka, Majsai Úti Á. I.)
    felkészítő tanár: Nagy Éva
    28. Berta Bernadett
    (Magyarcsernye, Petőfi Sándor Á. I.)
    felkészítő tanár: Lőrinc Natália
    29. Hoffmann Delilla
    (Magyarcsernye, Petőfi Sándor Á. I.)
    felkészítő tanár: Lőrinc Natália
    30. Surányi Elizabett
    (Tornyos, Tömörkény István Á. I.)
    felkészítő tanár: Nothof Török Emese
    31. Lality Alexandra
    (Tornyos, Tömörkény István Á. I.)
    felkészítő tanár: Nothof Török Emese
    32. Ádám Krisztina
    (Temerin, Kókai Imre Általános Iskola)
    felkészítő tanár: Sziveri Tóth Franciska
    33. Hoffmann Elina
    (Temerin, Kókai Imre Általános Iskola)
    felkészítő tanár: Sziveri Tóth Franciska
    34. Mező Szabina
    (Temerin, Petar Kočić Általános Iskola)
    felkészítő tanár: Vékás Éva
    35. Klinec Nikoletta
    (Temerin, Petar Kočić Általános Iskola)
    felkészítő tanár: Vékás Éva
    36. Farkas B. Tímea
    (Zentagunaras, Október 18. Ált. Iskola)
    felkészítő tanár: Üveges Gizella
    37. Mándity Tiara
    (Zentagunaras, Október 18. Ált. Iskola)
    felkészítő tanár: Üveges Gizella
    38. Südi Gergő
    (Budapest, Gazdagrét-Csíkihegyek Ált. Iskola)
    felkészítő tanár: Davidovics Ágnes
    39. Verestóy Péter
    (Budapest, Gazdagrét-Csíkihegyek Ált. Iskola)
    felkészítő tanár: Serman Katalin
    40. Bozsóki Andor
    (Ada, Cseh Károly Átl. Iskola II. sz. épülete)
    felkészítő tanár: Raffai Klára
    41. Onyecki Zsanett
    (Ada, Cseh Károly Átl. Iskola II. sz. épülete)
    felkészítő tanár: Raffai Klára
    42. Horváth Barbara
    (Palics, Miroslav Antić Ált. Iskola)
    felkészítő tanár: Kuktin Erzsébet
    43. Samu Ágnes
    (Palics, Miroslav Antić Ált. Iskola)
    felkészítő tanár: Kuktin Erzsébet
    44. Juhász László
    (Budakalász, Kalászsuli Ált. Iskola)
    felkészítő tanár: Major Katalin
    45. Schlosser Ilona
    (Budakalász, Kalászsuli Ált. Iskola)
    felkészítő tanár: Major Katalin

    A zsűri tagjai:
    - Csincsik Rózsa
    magyartanár
    - Szabó Szabados Ilona
    magyartanár
    - Lakatos Éva
    magyartanár

    Játékvezetők:
    Dr. Molnár Csikós László, egyetemi tanár
    Kormányos Katona Gyöngyi, magyartanár

    Díjazottak:
    1. díj: Tápai Ramóna - könyvcsomag
    (Újvidék, Petőfi Sándor Á. I.)
    felkészítő tanár: Rokvity Erzsébet
    2. díj: Kovács Franciska
    (Óbecse, Sever Đukić Á. I.)
    felkészítő tanár: Zapletán Erika
    3. díj: Farkas B. Tímea – könyvcsomag
    (Zentagunaras, Október 18. Ált. Iskola)
    felkészítő tanár: Üveges Gizella

    Különdíjasok:
    - Endrődi Flóra Viktória
    (Akasztó, Általános Iskola)
    felkészítő tanár: Pál Jánosné
    a Szarvas Gábor Nyelvművelő Egyesület külön-díja
    - Tuvić Blanka
    (Topolya, Csáki Lajos Á. I.)
    felkészítő tanár: Nagy Majlát Ágota
    a Szarvas Gábor Könyvtár különdíja

    Dícséretben részesült:
    Fehér Nikolette
    (Óbecse, Sever Đukić Á. I.)
    felkészítő tanár: Szűcs Budai Engelbert
    Müller Noémi
    (Mohol, Novak Radonić Á. I.)
    felkészítő tanár: Vámos Andrea
    Surányi Elizabett
    (Tornyos, Tömörkény István Á. I.)
    felkészítő tanár: Nothof Török Emese
    Kiss Gergely
    (Tiszakálmánfalva, Ivo Andrić Á. I.)
    felkészítő tanár: Répási Zsuzsanna
    Samu Ágnes
    (Palics, Miroslav Antić Ált. Iskola)
    felkészítő tanár: Kuktin Erzsébet
    Molnár Kinga
    (Óbecse, Sever Đukić Á. I.)
    felkészítő tanár: Zapletán Erika
    Horváth Barbara
    (Palics, Miroslav Antić Ált. Iskola)
    felkészítő tanár: Kuktin Erzsébet
    Mándity Tiara
    (Zentagunaras, Október 18. Ált. Iskola)
    felkészítő tanár: Üveges Gizella
    Šević Iván
    (Ada, Cseh Károly Átl. Iskola I. sz. épülete)
    felkészítő tanár: Máriás Valéria
    Kovács Némedi Ines
    (Topolya, Csáki Lajos Á. I.)
    felkészítő tanár: Nagy Majlát Ágota

Játékos nyelvi vetélkedő - 4. osztályosok

  • Résztvevők:
    1. Nagy Viktor
    (Mohol, Novak Radonić Á. I.)
    osztálytanító: Szőke Katalin
    2. Denkovics Dorián
    (Mohol, Novak Radonić Á. I.)
    osztálytanító: Szőke Katalin
    3. Szécsényi Emília
    (Mohol, Novak Radonić Á. I.)
    osztálytanító: Rózsa Viktória
    4. Csasznyi Hilda
    (Mohol, Novak Radonić Á. I.)
    osztálytanító: Rózsa Viktória
    5. Rácz Szabó Enikő
    (Ada, Cseh Károly Átl. Iskola I. sz. épülete Ada)
    osztálytanító: Barna Helga
    6. Hólé Dominik
    (Ada, Cseh Károly Átl. Iskola I. sz. épülete Ada)
    osztálytanító: Barna Helga
    7. Kőrösi Kitti
    (Ada, Cseh Károly Átl. Iskola I. sz. épülete Ada)
    osztálytanító: Barna Helga
    8. Tóth Ádám
    (Ada, Cseh Károly Átl. Iskola I. sz. épülete Ada)
    osztálytanító: Barna Helga
    9. Klíma Döníz
    (Ada, Cseh Károly Átl. Iskola I. sz. épülete Ada)
    osztálytanító: Bajúsz Rózsa
    10. Lajkó Réka
    (Ada, Cseh Károly Átl. Iskola I. sz. épülete Ada)
    osztálytanító: Bajúsz Rózsa
    11. Múzslai Anikó
    (Ada, Cseh Károly Átl. Iskola I. sz. épülete Ada)
    osztálytanító: Bajúsz Rózsa
    12. Kádár Tamás
    (Ada, Cseh Károly Átl. Iskola II. sz. épülete Ada)
    osztálytanító: Nagy Verona
    13. Kiss Viktor
    (Ada, Cseh Károly Átl. Iskola II. sz. épülete Ada)
    osztálytanító: Nagy Verona
    14. Hodik Nikolett
    (Ada, Cseh Károly Átl. Iskola II. sz. épülete Ada)
    osztálytanító: Moldvai Teréz
    15. Szűgyi Martin
    (Ada, Cseh Károly Átl. Iskola II. sz. épülete Ada)
    osztálytanító: Moldvai Teréz
    16. Körtvélyesi Viktória
    (Ada, Cseh Károly Átl. Iskola II. sz. épülete Ada)
    osztálytanító: Nagy Verona
    17. Csende Alexandar
    (Ada, Cseh Károly Átl. Iskola II. sz. épülete Ada)
    osztálytanító: Moldvai Teréz

    A zsűri tagjai:
    - Lőrincz Natália
    - Rokvity Erzsébet
    - Pál Jánosné

    Játékvezetk:
    Szűcs Budai Engelbert

    Díjazottak:
    1. díj: Szécsényi Emília - könyvcsomag
    (Mohol, Novak Radonić Á. I.)
    osztálytanító: Rózsa Viktória
    2. díj: Rácz Szabó Enikő - könyvcsomag
    (Ada, Cseh Károly Átl. Iskola I. sz. épülete Ada)
    osztálytanító: Barna Helga
    3. díj: Múzslai Anikó – könyvcsomag
    (Ada, Cseh Károly Átl. Iskola I. sz. épülete Ada)
    osztálytanító: Bajúsz Rózsa

    Különdíjasok:
    - Endrődi Flóra Viktória
    (Akasztó, Általános Iskola)
    felkészítő tanár: Pál Jánosné
    a Szarvas Gábor Nyelvművelő Egyesület külön-díja
    - Tuvić Blanka
    (Topolya, Csáki Lajos Á. I.)
    felkészítő tanár: Nagy Majlát Ágota
    a Szarvas Gábor Könyvtár különdíja

    Dícséretben részesült:
    Szűgyi Martin - könyvcsomag
    (Ada, Cseh Károly Átl. Iskola II. sz. épülete Ada)
    osztálytanító: Moldvai Teréz
    Csasznyi Hilda - könyvcsomag
    (Mohol, Novak Radonić Á. I.)
    osztálytanító: Rózsa Viktória

A vetélkedők résztvevői és díjazottjai



Copyright, 2014 Szarvas Gábor Nyelvművelő Egyesület | Felszabadulás tér 3/A. | A weblapot a Codica d.o.o. készítette.