Szarvas napok

Vetélkedők résztvevői, díjazottjai és zsűrije - 2013

A középiskolások beszédművészeti versenye

  • A középiskolások beszédművészeti vetélkedőjének győztesei
    A zsűri tagjai:
    – Dr. Molnár Csikós László, az Újvidéi Bölcsészettudomáyi Kar tanára
    – Mgr. Hajnal Jenő, a zentai VMMI igazgatója
    - Raffai Ágnes a szabadkai VMMSZ munkatára

    1. díj – Búbos Dávid – Vándorserleh és a SZGNYN könyvcsomagja
    Iskola: Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnásium. Szabadka. Felkésyitőtanár: Tóth Ágota

    2. díj – Apró Alexanda – SZGNYN könyvcsomagja,
    Iskola: Bolyai Tehetséggondozóm Gimnázium és Kollégium, Zenta November 11. Ált. Iskola, Zenta
    Felkészítő tanár: Radóckin Dukai Virág

    3. díj – Antóci Dorottya – SZGNYN könyvcsomagja
    Iskola: Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kolllégium. Zenta
    Felkészítő tanár: Katona Edit


    Különdíjak:

    4. Mányi Heléne – Szarvas Gábor Könyvtár különdíja
    Iskola: Svetozar Marković Könyvtár különdíja
    Felkészítő tanár: Szabó Anikó

    5. Pásztor Dániel – SZGNYN Könyvtár különdíja
    Iskola: Vegyészeti- élelmiszeripari Középiskola, Csóka
    Felkészítő tanár: Faragó Karolina

    6. Kállai Ferenc – Széchenyi István Stratégiakutató Társaság különdíja
    Iskola: Gimnázium, Zenta
    Felkészítő tanár: Nagy Abonyi Árpád

    7. Szabó Attila – Széchenyi István Stratégiakutató Társaság különdíja
    Iskola: dka Egészségügyi Középiskola, Szabadka
    Felkészítő tanár: Nagy Abonyi Árpád


    A középiskolások beszédművészeti vetélkedőjének résztvevői

    1. Graca Beáta – Zenta, Egészségügyi Középiskola (felk. tanár: Bíró Albert Erzsébet)
    2. Francia Krisztina– Újvidék, Svetozar Marković Gimnázium (felk. tanár: Kovács Smit Edit)
    3. Szabó Attila – Szabadka, Egészségügyi Középiskola (felk. tanár: Tóth Irén)
    4. Lóci Adrienn – Zenta, Közgazdasági és Kereskedelmi Középiskola (felk. tanár: Mészáros Krisztina)
    5. Tóth Bojnik Nikolett – Zenta, Közgazdasági és Kereskedelmi Középiskola (felk. tanár: Mészáros Márta)
    6. Dóci Nikoletta – Ada, Műszaki Iskola (felk. tanár: Bíró Albert Erzsébet)
    7. Mura Nikoletta – Ada, Integrál Pedagógus Egyesület (felk. tanár: Bíró Albert Erzsébet)
    8. Budai Csilla – Ada, Ifix (felk. tanár: Péter Krisztina)
    9. Pehó Dominik – Ada, Ifix (felk. tanár: Péter Krisztina)
    10. Némedi Emese – Szabadka, Svetozar Marković Gimnázium (felk. tanár: Faragó Karolina)
    11. Mányi Heléna – Szabadka, Svetozar Marković Gimnázium (felk. tanár : Faragó Karolina)
    12. Pásztor Dániel – Csóka, Vegyészeti Iskola (felk. tanár: Erdélyi Ilona)
    13. Simon Anikó – Csóka, Vegyészeti Iskola (felk. tanár: Basa Csehák Zsuzsanna)
    14. Horvát Melinda – Zenta, Gimnázium (felk. tanár: Juhász Aranka)
    15. Kállai Ferenc – Zenta, Gimnázium (felk. tanár : Nagy Abonyi Árpád)
    16. Krmpotić Dominik – Szabadka, Zeneiskola (felk. tanár: Varga Attila)
    17. Palóczi Elvira – Szabadka, Egészségügyi Középiskola (felk. tanár: Varga Attila)
    18. Đurović Milena – Szabadka, Egészségügyi Középiskola (felk. tanár: Varga Attila)
    19. Apró Alekszandra – Zenta, Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium (felk. tanár: Radócki Dukai Virág)
    20. Antóci Dorottya – Zenta, Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium (felk. tanár: Katona Edit)
    21. Búbos Dávid – Szabadka, Kosztolányi Dezső Gimnázium (felk. tanár: Tóth Ágota)





Játékos nyelvi vetélkedő - 7. osztályosok


  • Az általános iskolák 7. osztályos tanulói számára szervezett vetélkedő győztesei

    Díjazottak
    A zsűri tagjai:
    Szabó Szabados Ilona, magyartanár
    Lakatos Éva, magyartanár
    Lajkó Sára, magyartanár

    Játékvezető: Szűcs Budai Engelbert, magyar nyelv- és irodalom tanár

    1. díj – Kálmán Imola – könyvcsomag
    Iskola: Csiki-hegyek Ált. Iskola, Budapest
    Felkészítő tanár: Szalai Ferenc

    2. díj – Ágó Anna - könyvcsomag,
    Iskola: November 11. Ált. Iskola, Zenta
    Felkészítő tanár: Sok Kornélia

    3.díj – Jakus Gergely - könyvcsomag,
    Iskola: Szarvó Mihály Ált. Iskola, Padé
    Felkészítő tanár: Nacsa Xénia


    Különdíjak:
    Machó Borbála - SzGNyE különdíja
    Iskola: Kalászsuli Ált. Iskola, Budakalász
    Felkészítő tanár: Szabó Anikó

    Kucsera Noémi - SzG Könyvtár különdíja
    Iskola: Jovan Jovanović Zmaj Ált. Iskola, Szabadka
    Felkészítő tanár: Smit Surányi Mária

    Dicséretben részesültek
    Pámer Rebeka - dicséret
    Iskola: Cseh Károly Ált. Iskola, II. sz. ép., Ada
    Felkészítő tanár: Raffai Klára

    Szűgyi Levente
    Iskola: Cseh Károly Ált. Iskola, Ada
    Felkészítő tanár: Dobrotka Mária

    Vojter Kitti
    Iskola: Csáki Lajos Ált. Iskola, Topolya
    Felkészítő tanár: Apró József

    Darazsac Dániel
    Iskola: Jovan Jovanović Zmaj Ált. Iskola, Szabadka
    Felkészítő tanár: Smit Surányi Mária

    Nacsa Adél
    Iskola: Petar Kočić Ált. Iskola, Temerin
    Felkészítő tanár: Nemes Ildikó

    Osztronkovics Trisztán
    Iskola: Hunyadi János Ált. Iskola, Csantavér
    Felkészítő tanár: Ozsvár Ildikó

    Kovács Anita
    Iskola: Jovan J. Zmaj Ált. Iskola, Magyarkanizsa
    Felkészítő tanár: Varga Tünde

    Gyenge Patrícia
    Iskola: Májusi úti Általános Iskola
    Felkészítő tanár: Nagy Éva

    Oláh Anita
    Iskola: Petőfi Sándor Ált. Iskola, Magyarcsernye
    Felkészítő tanár: Lőrinc Natália

    Kalmár Kitti
    Iskola: Október 18. Ált. Iskola, Zentagunaras
    Felkészítő tanár: Üveges Gizella


    A játékos nyelvi vetélkedő résztvevői 7 osztályosok

    1. Kálmán Imola – Budapest, Csiki-hegyek Ált. Iskola (felkészítő és kísérő tanár: Szalai Ferenc)
    2. Kirov Albert – Budapest, Csiki-hegyek Ált. Iskola (felkészítő tanár: Vadas Ilona, kísérő tanár: Toma László)
    3. Rózsa Daniella – Felsőhegy, Csokonai Vitéz Mihály Ált. Iskola (felkészítő tanár: Molnár Szilvia)
    4. Tóth Helga – Felsőhegy, Csokonai Vitéz Mihály Ált. Iskola (felkészítő tanár: Molnár Szilvia)
    5. Bábi Nóra – Tiszakálmánfalva , Ivo Andrić Ált. Iskola (felkészítő tanár: Répási Zsuzsanna)
    6. Tamás Krisztina – Tiszakálmánfalva, Ivo Andrić Ált. Iskola (felkészítő tanár: Répási Zsuzsanna)
    7. Osztronkovics Trisztán – Csantavér, Hunyadi János Ált. Iskola (felkészítő tanár: Ozsvár Ildikó)
    8. Földi László – Csantavér, Hunyadi János Ált. Iskola (felkészítő tanár: Ozsvár Ildikó)
    9. Szűgyi Levente – Ada, Cseh Károly Ált. Iskola (felkészítő tanár: Dobrotka Mária)
    10. Szollár Bianka – Ada, Cseh Károly Ált. Iskola (felkészítő tanár: Dobrotka Mária)
    11. Kovács Anita – Magyarkanizsa, J. J. Zmaj Ált. Iskola (felkészítő tanár: Varga Tünde)
    12. László Emese – Magyarkanizsa, J. J. Zmaj Ált. Iskola (felkészítő tanár: Rice Gizella)
    13. Kiss Zsanett – Magyarcsernye, Petőfi S. Ált. Iskola (felkészítő tanár: Lőrinc Natália)
    14. Oláh Anita – Magyracsernye, Petőfi S. Ált. Iskola (felkészítő tanár: Lőrinc Natália)
    15. Kéringer Dorina – Óbecse, Petőfi S. Ált. Iskola (felkészítő tanár: Kuszli Angéla)
    16. Selymesi Virág – Óbecse, Petőfi S. Ált. Iskola (felkészítő tanár: Kuszli Angéla)
    17. Mihályi Csenge – Mohol, Novak Radonić Ált. Iskola (felkészítő tanár: Vámos Andrea)
    18. Bartuc Éva – Mohol, Novak Radonić Ált. Iskola (felkészítő tanár: Vámos Andrea)
    19. Kucsera Noémi – Szabadka, J. J. Zmaj Ált. Iskola (felkészítő tanár: Smit Surányi Mária)
    20. Darazsac Dániel – Szabadka, J. J. Zmaj Ált. Iskola (felkészítő tanár: Smit Surányi Mária)
    21. Gyenge Patrícia – Szabadka, Majsai Úti Ált. Isk. (felkészítő tanár: Nagy Éva)
    22. Halász Dóra – Szabadka, Majsai Úti Ált. Isk. (felkészítő tanár: Nagy Éva)
    23. Virág Szabina – Ürményháza, Dositej Obradović Ált. Isk. (felkészítő tanár: Viola Lujza)
    24. Rákity-Döme – Ürményháza, Dositej Obradović Ált. Isk. (felkészítő tanár: Viola Lujza)
    25. Kalácska Rita – Temerin, Kókai Imre Ált. Isk. (felkészítő tanár: Gergely Gizella)
    26. Mező Vanessza – Temerin, Kókai Imre Ált. Isk. (felkészítő tanár: Gergely Gizella)
    27. Nacsa Adél – Temerin, Petar Kočić Ált. Isk. (felkészítő tanár: Nemes Ildikó)
    28. Zelenka Antal – Temerin, Petar Kočić Ált. Isk. (felkészítő tanár: Nemes Ildikó)
    29. Faggyas Virág – Topolya, Csáki Lajos Ált. Isk. (felkészítő tanár: Nagy Majlát Ágota)
    30. Vojter Kitti – Topolya, Csáki Lajos Ált. Isk. (felkészítő tanár: Apró József)
    31. Machó Borbála – Budakalász, Kalászsuli (felkészítő tanár: Szabó Anikó; igazgató: Völgyes József )
    32. Halmai Réka – Budakalász, Kalászsuli (felkészítő tanár: Szabó Anikó; igazgató: Völgyes József)
    33. Mucsi Kata – Zentagunaras, Október 18. Ált. Isk. (felkészítő tanár: Üveges Gizella)
    34. Kalmár Kitti – Zentagunaras, Október 18. Ált. Isk. (felkészítő tanár: Üveges Gizella)
    35. Szőke Szamanta – Zentagunaras, Gracza János Színjátszó és Irod. Egyes. (felkészítő tanár Üveges Gizella)
    36. Trapiska Alekszandra – Zentagunaras, Gracza János Szinjátszó és Irod. Egyes. (felkészítő tanár: Üveges Gizella)
    37. Ágó Anna – Zenta, November 11. Ált. Isk. (felkészítő tanár: Sok Kornélia)
    38. Tóth Léna – Zenta, November 11. Ált. Isk. (felkészítő tanár: Sok Kornélia)
    39. Csuzdi Eszter – Padé, Szervó Mihály Ált. Isk. (felkészítő tanár: Nacsa Xénia)
    40. Jakus Gergely – Padé, Szervó Mihály Ált. Isk. (felkészítő tanár: Nacsa Xénia)
    41. Pámer Rebeka – Ada, Cseh Károly Ált. Isk. II. sz. ép. (felkészítő tanár: Raffai Klára)
    42. Szabó Attila – Ada, Cseh Károly Ált. Isk. II. sz. ép. (felkészítő tanár: Raffai Klára)









Játékos nyelvi vetélkedő - 4. osztályosok

  • A IV. osztályosok játékos nyelvi vetélkedőjének díjazottjai

    A zsűri tagjai:
    1. Gergely Gizella, magyartanár
    2. Nagy Majlát Ágota, magyartanár
    3. Üveges Gizella, magyartanár
    Játékvezető: Dr. Molnár Csikós László – egyetemi tanár
    1. díj – Kocsis Zsanett - könyvcsomag,
    Iskola: Ada, Cseh Károly Ált. Iskola 4. c
    Tanító: Barna Helga
    2. díj – Gordos Ágnes - könyvcsomag,
    Iskola: Ada, Cseh Károly Ált. Iskola 4. c
    Tanító: Barna Helga
    3. díj – Onyecki Babett - könyvcsomag,
    Iskola: Ada, Cseh Károly Ált. Iskola 4. c
    Tanító: Barna Helga

    Dicséretben részesül:
    Bognár Odett - könyvcsomag,
    Iskola: Ada, Cseh Károly Ált. Iskola 4. b
    Tanító: Maksó Éva
    Vámos Viola - könyvcsomag,
    Iskola: Ada, Cseh Károly Ált. Iskola 4. b
    Tanító: Maksó Éva


    A játékos nyelvi vetélkedő résztvevői (IV. osztályosok)

    1. Kiss Bence, Ada, Cseh Károly Ált. Iskola - 4. e (felkészítő tanár: Kalmár Valéria)
    2. Orcsik Gergő, Ada, Cseh Károly Ált. Iskola - 4. e (felkészítő tanár: Kalmár Valéria)
    3. Lehócki Kata, Ada, Cseh Károly Ált. Iskola - 4. f (felkészítő tanár: Palusek Edit)
    4. Körtvélyesi Zoltán, Ada, Cseh Károly Ált. Iskola - 4. f (felkészítő tanár: Palusek Edit)
    5.Kocsis Zsanett, Ada, Cseh Károly Ált. Iskola - 4. c (felkészítő tanár: Barna Helga)
    6. Gordos Ágnes, Ada, Cseh Károly Ált. Iskola – 4. c (felkészítő tanár: Barna Helga)
    7. Onyecki Babett, Ada, Cseh Károly Ált. Iskola – 4. c (felkészítő tanár : Barna Helga)
    8. Vastag Tekla, Ada, Cseh Károly Ált. Iskola – 4. c (felkészítő tanár : Barna Helga)
    9. Harmat Edina, Ada, Novak Radonić Ált. Iskola – 4. (felkészítő tanár : Tényi Tóth Erika)
    10. Farkas Gábor, Ada, Novak Radonić Ált. Iskola – 4. (felkészítő tanár: Tényi Tóth Erika)
    11. Capár Kyra, Ada, Novak Radonić Ált. Iskola – 4. (felkészítő tanár: Tényi Tóth Erika)
    12. Matkovity Márk, Ada, Novak Radonić Ált. Iskola – 4. (felkészítő tanár: Tényi Tóth Erika)
    13. Gyalus Luca, Ada, Cseh Károly Ált. Isk. – 4. b (felkészítő tanár: Maksó Éva)
    14. Vámos Viola, Ada, Cseh Károly Ált. Isk. – 4. b (felkészítő tanár : Maksó Éva)
    15. Bognár Odett, Ada, Cseh Károly Ált. Isk. – 4. b (felkészítő tanár : Maksó Éva)

A vetélkedők résztvevői és díjazottjai



Copyright, 2014 Szarvas Gábor Nyelvművelő Egyesület | Felszabadulás tér 3/A. | A weblapot a Codica d.o.o. készítette.